AKCIE

Obchodování s akciemi představuje praktickou metodu pro lidi, kteří chtějí moudře investovat na finančních trzích. Většina lidí, kteří s investicemi začínají, se cítí při obchodování s akciemi jako finančním nástrojem pohodlněji kvůli jejich známosti, která je často spojena s oblíbenými značkami, jako jsou Google, Microsoft, Apple a mnoho dalších.

Obchodníci začátečníci často začínají obchodovat s dobře známými akciemi. Nemusí toho vědět moc o akciovém trhu nebo jak funguje, ale rozhodně mají na akciovém trhu v hledáčku vybrané společnosti/ značky a mají vlastní názor nebo pohled na to, jak by se tyto akciové tituly na trhu měly chovat. Jaký vývoj by je měl provázet. Cítí se příjemně při čtení nejnovějších zpráv o předních společnostech a dle nejnovějších aktualizací si stanovují své vlastní investiční cíle.

Akciové trhy patří mezi investory bezpochyby mezi nejoblíbenější investice a proto je nám ctí, že můžeme investorům nabídnout i obchodování s akciemi na hlavních světových trzích.

VÝHODY OBCHODOVÁNÍ AKCIÍ

  • Potenciálně vysoký výnos až v desítkách procent
  • Dividendy
  • Možnost výběru ze stovek akciových titulů hlavních světových burz v USA, UK či Německu
  • Nižší rizikovost v porovnání s investicemi do komodit
  • Více než 180 společností na výběr
  • CFD na akcie dostupné 24 hodin 5 dní v týdnu
  • Páka od 1:5 do 1:20
exchange quote 2

Obchodování CFD na akcie je jedním z nejpopulárnějších a nejvíce vzrušujících obchodních nástrojů. Ceny akcií se neustále pohybují důsledkem souběhu faktorů z uzavřených firemních obchodů a makroekonomie, vývoje v technickém pokroku a světových událostí. U PrimStock máme k dispozici odborníky, nástroje a publikujeme zprávy tak, aby obchodníci mohli činit informovaná rozhodnutí o obchodování CFD na akcie na globálních trzích.

Uvědomujeme si, jak důležité je poskytování prvotřídních obchodních podmínek, abychom umožňovali všem obchodníkům čerpat výhody z tohoto světového trhu. Díky nízkým spreadům a používání pákového efektu pro maximalizaci možného zisku s minimálním kapitálem, se i Vy můžete připojit k této vzrušující obchodní komunitě.

 

Kompletní podmínky obchodování s akciemi jsou k dipozici na stránkách zde. 

Obchodování na Foreign Exchange (Forex) a s kontrakty o vyrovnání rozdílů (CFD) na zálohu přináší vysokou úroveň rizika. KLIKNĚTE ZDE , kde si přečtete varování ohledně všech rizik. Analýzy uveřejňované na stránkách PrimStock jsou odebírány z nezávislého webu kapitalove-analyzy.cz

NEZÁVAZNÁ REGISTRACE

Všechny vyplňované údaje v kontaktním formuláři slouží pouze pro vnitřní potřeby společnosti a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ, ve znění pozdějších předpisů a současně tak, aby bylo zamezeno jakékoliv újmě osoby, které se údaje týkají. Odesláním vyplněného registračního formuláře vyjadřujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení ve formě informačních newsletterů týkajících se nabídky produktů a služeb společnosti PrimStock. S Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu s Nařízením Evropské komise o ochraně osobních údajů GDPR. Souhlas se zasíláním obchodních sdělení můžete kdykoliv odvolat kliknutím na pole odhlásit, které je nedílnou součástí všech informačních newsletterů.