INVESTIČNÍ VIDEA

ANALYTICKÉ CENTRUM OBCHODNÍKA

PrimStock nabízí klientům množství užitečných nástrojů pro zvýšení jejich obchodních zkušeností.

V PrimStock jsme se zavázali pomáhat obchodníkům zlepšovat jejich znalosti o obchodovaní a rozvíjet jejich znalosti trhů. Cesta, kterou každý obchodník podstupuje, je dlouhá a vzrušující, plná nových objevů, příležitostí k rozvoji, ale i rizik. To je důvod, proč nabízíme k dispozici vzdělávací video sekci s kombinací audiovizuálního a textového obsahu, která vám může pomoci naučit se co nejvíce o obchodních praktikách. Stačí pouze, když se zaregistrujete k odběru a budete pravidelně kontrolovat nové příspěvky a aktualizace.

Investiční videa jsou bezplatně přístupná klientům PrimStock s reálným obchodním účtem u partnerského brokera společnosti Nuntius.

VYZKOUŠET DIAMANT TRIAL

Pokud máte zájem o vyzkoušení a prověření uveřejňovaných analýz a služeb, zaregistrujte se nezávazně a bezplatně na 14 dní. Přesvědčte se sami, že uveřejňované analýzy a jejich výkonnosti jsou jedinečné. Vyzkoušejte u nás zcela BEZPLATNĚ to, co patří jinde k standardně placeným službám.

ZAKOUPIT BALÍČEK DIAMANT

Zjistili jste, že pouze díky inspiraci uveřejňovanými analýzami jste při vašem obchodování úspěšnější, ale nejste naším klientem? Nevadí, i v takovém případě máte možnost pokračovat ve využívání těchto analýz. Kupte si přístup k balíčku Diamant v ceně 1.000 USD měsíčně.

DOSTAŇTE DIAMANT ZDARMA

Staňte se naším zákazníkem. Otevřete si u našeho partnera společnosti Nuntius Brokerage obchodní účet s minimálním depozitem ve výši 20.000 USD a využívejte jakékoliv informace v rámci balíčku Diamant neomezeně a zdarma.


Obchodování na Foreign Exchange (Forex) a s kontrakty o vyrovnání rozdílů (CFD) na zálohu přináší vysokou úroveň rizika. Klikněte ZDE , kde si přečtete varování ohledně všech rizik. Analytický obsah uveřejňovaný na stránkách PrimStock je odebírán z nezávislého webu kapitalove-analyzy.cz