NECHTE SI POSLAT NAŠÍ NOVOU A S BLÍŽÍCÍMI SE VÁNOČNÍMI SVÁTKY "SPOJENOU" INVESTIČNÍ ANALÝZU LISTOPAD 2018

V nové listopadové analýze jme se ve společnosti PrimStock po ukončení posledních dvou analýz (ROPA, AIRBUS) zaměřili opět na akciový sektor, jehož nedávné poklesy nám nabídly lepší potenciální vstupní hodnotu. Předmětem našeho zájmu se, jako už pravidelně před blížícím se koncem roku, staly akcie společnosti z finančního sektoru, která kromě velice solidního výkonu v průběhu celého roku 2018 bude jako jedna z prvních těžit z blížících se vánočních svátků. 

Celé jméno*
Emailová adresa*
Telefon*
Konzultant_Jste-li již v kontaktu se zaměstnancem společnosti PrimStock, uveďte prosím zde jeho jméno.

DOPORUČUJEME ZÁJEMCŮM O ANALÝZU UVÉST PLATNÝ TELEFONNÍ KONTAKT, KTERÝ V PŘÍPADĚ POTŘEBY ZJEDNODUŠÍ A URYCHLÍ VZÁJEMNOU KOMUNIKACI. 

Všechny vyplňované údaje v kontaktním formuláři slouží pouze pro vnitřní potřeby společnosti a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a současně tak, aby bylo zamezeno jakékoliv újmě osoby, které se údaje týkají. Odesláním vyplněného registračního formuláře vyjadřujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení ve formě informačních newsletterů týkajících se nabídky produktů a služeb společnosti PrimStock. Souhlas se zasíláním obchodních sdělení můžete kdykoliv odvolat kliknutím na pole odhlásit, které je nedílnou součástí všech informačních newsletterů.