OTEVŘÍT ÚČET

Investujte s podporou zkušených specialistů společnosti PrimStock. Uveřejňujeme pro Vás detailní analýzy a vzdělávací materiály, nabízíme osobní konzultace a další služby, které výrazně zvýší vaše šance uspět na nejdynamičtějším finančním trhu světa.

Připojte se k PrimStock a vyzkoušejte si obchodní prostředí vytvořené jak pro začínající, tak zkušené obchodníky. Získejte okamžitý přístup k obchodování prostřednictvím obchodních platforem našeho partnera společnosti Nuntius, které patří k špičce na současném trhu.

ONLINE OBCHODOVÁNÍ PRO ZKUŠENÉ INVESTORY

Máte zkušenosti s investováním na finančních trzích? Chcete si sami sledovat a analyzovat trhy? Chcete mít podporu a servis od profesionálů?

VÝHODY ONLINE OBCHODOVÁNÍ

  • Několik platforem pro on-line investování
  • Podpora a servis profesionálů
  • Široké portfólio trhů po celém světě
  • Rozsáhlé možnosti vzdělávání investorů

Služby společnosti PrimStock jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro aktivní investory, kteří chtějí obchodovat samostatně a nevyžadují plnou podporu makléře. Avšak, ani tak nikdy nebude na trhu se svými obchody sami. Vždy máte k dispozici vám přiděleného osobního konzultanta, který vám může svými vědomostmi a znalostmi trhů napomáhat. Bude s vámi v případě vašeho zájmu v pravidelném kontaktu, vždy připravený odpovědět na vaše otázky. K vašim správným rozhodnutím mohou přispívat také uveřejňované analýzy. Stále nicméně platí, že rozhodnutí, do kterého obchodu vstoupíte, bude vždy a pouze jen na Vás. Neoddělitelnou součástí služeb PrimStock je oddělení technické podpory, na které se můžete kdykoliv obrátit a konzultovat všechny vaše otázky a připomínky!

Dostupné platební metody

U naší partnerské společnosti máte na výběr z několika platforem pro on-line obchodování. Všechny trhy, všechny styly, vždy on-line! Vyberte si ze tří platforem, které jsou vždy přístupné jak z počítače, tak z mobilních zařízení. Všechny nabízí klientům množství základních i pokročilých analytických nástrojů spolu se špičkovými obchodními nástroji.

MT4

META TRADER 4

Pohodlná a bezpečná metoda obchodování s mnoha aktivy, které mají v oblibě jak začínající, tak zkušení obchodníci.

VÍCE INFORMACÍ

SIRIX WEB TRADER

Při dnešních tržních fluktuacích vyžadují zákazníci špičkovou platformu na obchodování, která jim nabídne okamžitý přístup ke globálním finančním trhům.

VÍCE INFORMACÍ
Sirix Webtrader obázek

SIRIX MOBILE

Pohodlné obchodování na cestách v kteroukoliv denní dobu a kdekoliv se zrovna nacházíte.

VÍCE INFORMACÍ

Obchodování na Foreign Exchange (Forex) a s kontrakty o vyrovnání rozdílů (CFDs) na zálohu přináší vysokou úroveň rizika. KLIKNĚTE ZDE , kde si přečtete varování ohledně všech rizik. Analýzy uveřejňované na stránkách PrimStock jsou odebírány z nezávislého webu kapitalove-analyzy.cz