DEMO ÚČET

Založení zkušebního demo účtu vám umožní procvičit vaše obchodní strategie bez nutnosti vložit skutečné peníze. Obchodní platformy brokera fungují stejným způsobem jako reálné účty v paralelním prostředí s minimálním omezením.

investor
  • Prostředky na vyzkoušení
  • Novinky na trhu a každodenní analýzy
  • Obchodování na webu i na mobilních zařízeních
  • 24/5 vícejazyčné zákaznické služby
  • Provádění operací jedním kliknutím a živá data
  • 24hodinový servis

V případě Vašeho zájmu o více informací ohledně náležitostí otevření cvičného DEMO účtu vyplňte prosím úplně nezávaznou registraci níže. Po jejím odeslání budete kontaktováni naším pracovníkem, který s Vámi ochotně probere všechny Vaše otázky, poskytne rady, jak správně vyplnit registrační formulář k demo účtu, či případně navrhne vyhovující termín osobní schůzky.

Všechny vyplňované údaje v kontaktním formuláři slouží pouze pro vnitřní potřeby společnosti a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ, ve znění pozdějších předpisů a současně tak, aby bylo zamezeno jakékoliv újmě osoby, které se údaje týkají. Odesláním vyplněného registračního formuláře vyjadřujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení ve formě informačních newsletterů týkajících se nabídky produktů a služeb společnosti PrimStock. S Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu s Nařízením Evropské komise o ochraně osobních údajů GDPR. Souhlas se zasíláním obchodních sdělení můžete kdykoliv odvolat kliknutím na pole odhlásit, které je nedílnou součástí všech informačních newsletterů. 

V případě, že pomoc s náležitostmi kolem otevření DEMO účtu z naší strany nepotřebujete, následujte prosím přihlašovací odkaz níže.

Děkujeme Vám


Obchodování na Foreign Exchange (Forex) a s kontrakty o vyrovnání rozdílů (CFD) na zálohu přináší vysokou úroveň rizika. KLIKNĚTE ZDE , kde si přečtete varování ohledně všech rizik.