KARIÉRA

Společnost PrimStock s.r.o. je vázaný zástupce licencovaného zahraničního obchodníka s CP poskytujícího přeshraniční služby v ČR společnost Nuntius Brokerage and Investment Services S.A. Vize společnosti je zaměřena na rozvoj dlouhodobých vztahů mezi investory/klienty a společností. Pracujeme neustále na zlepšování služeb podpory zákazníkům formou jedinečných investičních analýz a video analýz zpracovaných našimi analytiky s dlouholetou zkušeností na světových finančních trzích. Výsledkem vytváření unikátních obchodních strategií a investičních analýz je silný zájem ze strany klientů, a proto rozšiřujeme svůj tým.

Hledáme pracovníky či pracovnice pro pozici

Finanční makléř

NÁPLŇ PRÁCE

  • PREZENTACE SPOLEČNOSTI
  • AKVIZICE NOVÝCH ÚČTŮ
  • KOMUNIKACE A JEDNÁNÍ S POTENCIÁLNÍMI KLIENTY
  • PŘÍPRAVA SMLUVNÍ DOKUMENTACE
  • VYŘIZOVÁNÍ TELEFONNÍ A E-MAILOVÉ KOMUNIKACE S KLIENTY A POTENCIÁLY
  • REPORTING VEDENÍ SPOLEČNOSTI

UCHAZEČI BY MĚLI

  • MÍT ZÁJEM O OSOBNÍ ROZVOJ V OBLASTI FINANČNÍCH TRHŮ
  • BÝT ORGANIZAČNĚ SCHOPNÍ, ZODPOVĚDNÍ, KREATIVNÍ, SAMOSTATNÍ A KOMUNIKATIVNÍ
  • MÍT ZKUŠENOSTI Z OBLASTI EKONOMIKY A FINANČNÍCH SLUŽEB (NENÍ VŠAK PODMÍNKOU - VYBRANÉ ADEPTY ZAŠKOLÍME)
  • OVLÁDAT OBCHODNÍ, PREZENTAČNÍ A KOMUNIKAČNÍ SCHOPNOSTI A PŘÍJEMNÉ VYSTUPOVÁNÍ
  • MÍT MATURITOU UKONČENÉ STŘEDOŠKOLSKÉ VZDĚLÁNÍ
  • OVLÁDAT KVALITNÍ HLASOVÝ PROJEV
  • AKTIVNĚ PŘISTUPOVAT K SVĚŘENÉ PRÁCI

NABÍZÍME

  • PRÁCI NA HPP ČI ZAMĚSTNÁNÍ FORMOU BRIGÁDY
  • FIXNÍ PLAT 25.000-35.000/MĚSÍC
  • PROVIZE AŽ 120.000/MĚSÍC
  • PŘÍSPĚVKY NA STRAVOVÁNÍ A NA BYDLENÍ
  • PŘÍSPĚVKY NA PENZIJNÍ SPOŘENÍ
  • MOBILNÍ TELEFON A POČÍTAČ PRO VLASTNÍ POTŘEBU SAMOZŘEJMOSTÍ
  • HRAZENÉ MAKLÉŘSKÉ ZKOUŠKY
  • KVALITNÍ SYSTÉM VZDĚLÁVÁNÍ A MOŽNOST PROFESNÍHO RŮSTU
  • ZAHRANIČNÍ STÁŽE
  • PRÁCI V PŘÁTELSKÉM A SOUČASNĚ PROFESIONÁLNÍM A DYNAMICKÉM TÝMU
Pokud vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem elektronicky či poštou na níže uvedené kontakty.
Odpovíme všem zájemcům.
Vybrané uchazeče/-čky budeme telefonicky kontaktovat za účelem dohodnutí termínu nezávazného pohovoru v kanceláři společnosti.

PrimStock s.r.o.

Vlkova 841/46
130 00 Praha 3
Česká republika

nabor@primstock.cz

Telefon

+420 234 768 018