O NÁS

PrimStock s.r.o.

Společnost PrimStock s.r.o., zapsaná v obchodním rejstříku C 255010, vedená Městským soudem v Praze, Vlkova 841/46, Praha 3 - Žižkov, IČ: 048 76 571, je vázaným zástupcem licencovaného zahraničního obchodníka s CP poskytujícího přeshraniční služby v ČR společnost Nuntius Brokerage and Investment Services S.A., Dragatsaniou Str. 6, 10559, Athény, Řecká republika.

ČINNOST PRIMSTOCK

Nabízíme přístup k desítkám CFD kontraktů na akcie, dluhopisy, měny, komodity či indexy z mnoha zemí celého světa. Obchodovat můžete přímo prostřednictvím špičkových elektronických platforem. Denně pro klienty obchodníka zpracováváme finanční a ekonomická data, která společně s přebíranými analýzami publikujeme v Klientské zóně. Vytváříme, publikujeme a pořádáme edukační studie a nabízíme aktivní mentoring kapitálových trhů.

ZÁZEMÍ A ZKUŠENOSTI

Pracovníci společnosti PrimStock mají mnohaleté zkušenosti s tradingem na světových finančních trzích při využití nejmodernějších analytických nástrojů. Stejně tak jsou schopní podle identifikace klienta, jeho znalostí a finanční gramotnosti rozklíčovat jeho možnosti a potenciál využití kapitálových trhů. To vše díky širokému záběru partnera, společnosti Nuntius, tak osobnímu přístupu, který je potřebný pro každý dlouhodobě funkční obchodní vztah.

telefonistka