PROČ PRIMSTOCK

Společnost PrimStock s.r.o. je vázaným zástupcem společnosti Nuntius. Mimo propagace obchodování na Forexu a na trhu CFD k činnostem společnosti patří uveřejňování analýz, organizování seminářů či individuální mentoring. Analytici společnosti jsou všeobecně považováni za profesionály a specialisty na sezónní spreadové strategie a strategie využívající COT.

Zákazníci společnosti PrimStock si mohou otevřít obchodní účet u licencovaného zahraničního obchodníka s CP poskytujícího přeshraniční služby v ČR společnosti Nuntius Brokerage and Investment Services S.A.

Analýzy uveřejňované na stránkách PrimStock jsou odebírány z nezávislého webu kapitalove-analyzy.cz

POMOC PŘI OTEVÍRANÍ OBCHODNÍCH ÚČTŮ

Nevládnete cizím jazykem? Nevadí. Veškerá komunikace a podpora při otevírání obchodních účtů probíhá v českém jazyce. Pro naši klientelu jsme u našeho partnera zajistili také následnou komunikaci s brokerem v českém jazyce, což představuje dle zkušeností a pozitivních reakcí dlouhodobě obchodujících klientů neocenitelnou výhodu.

NEUSTÁLÁ ASISTENČNÍ SLUŽBA

Standardní obavy začínajících i pokročilých obchodníků z možných problémů s peněžními vklady, výběry peněžních prostředků, instalací a porozumění novému softwaru a nečinnou podporou obchodníka, to vše je historií. Ve společnosti PrimStock Vám nabízíme asistenční službu (technickou podporu) od prvního okamžiku s možností neustálé podpory Vašeho osobního asistenta.

ZÁKAZNICKÁ ANALYTICKÁ PODPORA

Ve společnosti PrimStock se specializujeme na analytickou a technickou podporu. Každý zkušený obchodník ví, že bez kvalitních analýz, rozumného risk a money managementu se nedá dlouhodobě vydělávat. Z tohoto důvodu poskytujeme po praktické stránce komplexní analytickou podporu, a ne pouze podporu teoretickou, jak bývá v mnoha případech zvykem.

EDUKAČNÍ ČINNOST

Už Sokrates ve své době poukázal na potřebu studia a prohlubování znalostí. Aby se z nás, z Vás, mohli stát zkušení obchodníci, můžeme a musíme čerpat ze znalostí a chyb jiných. Z tohoto důvodu společnost vytváří edukační kampaně, nabízí rozsáhlou knihovnu znalostí a poznatků a aktivně publikuje investiční video deníky a četné investiční analýzy přebírané z nezávislého webu kapitalove-analyzy.cz

logo primstock
jednatel

PROFESIONALITA BY MĚLA BÝT STANDARDEM

Každý začínající investor může být zaskočen armádou poradců a finančních či jiných guru šarlatánů. Bohužel, tato tristní nekontrolovaná situace hází nakonec převážnou část finančních institucí, některých více a jiných méně fundovaných, do jednoho pytle.

Naše společnost je garantem profesionality svých zaměstnanců. Komplexní filozofie společnosti se odvíjí od kariérní historie a osobních zkušeností reprezentanta společnosti zároveň, pana Haufa.

Pan Hauf se ve světě financí a investic pohybuje již od roku 1996. V průběhu let si prošel mnohými obchodními úspěchy, ale i neúspěchy. Působil na vrcholových postech zahraničních brokerů a byl přítomen u zrodu uznávaných analytických metod určených pro správu kapitálu. Tyto mnohaleté zkušenosti z vedení a výuky profesionálních traderů (obchodníků) aktivně a úspěšně aplikoval do společnosti PrimStock. Své osobní obchodní zkušenosti převedl do chodu analytického oddělení, které Vám tím pádem může být zárukou realistického nadhledu nad kapitálovými trhy a zvládnuté analýzy psychologie trhu. Je autorem základních kamenů mnoha úspěšných obchodních strategií, které sám, stejně jako jeho kolegové a zaměstnanci společnosti, stále aktivně využívají. Aktivně se věnuje vytváření a zdokonalování dvou odlišných systémů obchodování. Krátkodobých automatizovaných obchodních systémů a dlouhodobých sezónních spreadů, které aktivně řeší v rámci úzkého kontaktu s klientelou.